Ukraiņu sportisti pēc Kurzemes rallijā piedzīvotās smagās avārijas atrodas komā

0 komentāri

Sestdien rallija Kurzeme pirmspēdējā ātrumposmā ļoti smagu avāriju piedzīvoja ukraiņu ekipāža Jurijs Kočmars/Sergijs Kovals. Kā ziņoja aculiecinieki, tad auto ar apmēram 160 km/h lielu ātrumu ieslīdēja grāvī.

Lai arī pilots centās izbraukt no grāvja, tas viņam neizdevās un auto ieskrēja kokā, kur pēc trieciena automašīnai daļēji tika norauts jumts un dugas. Pēc avārijas abi sportisti bija iesprostoti automašīnā, tāpēc, lai viņus atbrīvotu, glābēji viņus izgrieza no automašīnas. Vēlāk abi braucēji smagā stāvoklī tika nogādāti slimnīcā. Abi sportisti atrodas komā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā portālam pastāstīja rallija Kurzeme preses pārstāvis Dzintars Hmieļevskis, tad šobrīd abu sportistu stāvoklis esot stabils. “Pagaidām ārsti neko daudz nestāsta, bet ir zināms tas, ka sportisti ir guvuši traumas, tomēr viņu stāvoklis ir stabils. Liepājas reģionālajā slimnīcā, kur patlaban atrodas abi sportisti, ir ļoti augstas kvalifikācijas mediķi un cietušajiem sportistiem šeit tiek nodrošināta pasaules līmeņa veselības aprūpe. Mediķi situāciju kontrolē, un sportistiem tiek nodrošināts viss nepieciešamais, lai varētu pēc iespējas ātrāk atveseļoties.”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas