TIEŠRAIDE: Reinis Nitišs Pasaules RX Argentīnas posmā

0 komentāri

Svētdien Rosario trasē Argentīnā notiks Pasaules rallijkrosa čempionāta pēdējais posms, kurā piedalās ar divi Latvijas braucēji – Reinis Nitišs un Jānis Baumanis.

Karstie laika apstākļi ieviesuši nopietnas korekcijas pasaules rallijkrosa čempionāta World RX pēdējā posmā Argentīnā. Pēc pirmajiem brīvajiem treniņbraucieniem sacensību organizatori nolēma sacīkstes apturēt un pirmo aizvadīto braucienu rezultātus anulēt, jo trases grants posmā sacēlās tik biezi putekļi, ka tas sāka apdraudēt dalībnieku drošību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas