Spīdveja braucēji Puodžuks un Bogdanovs iekļūst Grand Prix atlases finālā

0 komentāri

Latvijas spīdveja braucēji Kjasts Puodžuks un Maksims Bogdanovs sestdien Biķernieku mototrekā sasniedza 2016.gada Grand Prix pretendentu finālu. Līdz šim tikai vienu reizi kādam no Latvijas braucējiem bija izdevies sasniegt Grand Prix atlases finālu.

Puodžuks un Bogdanovs stabili brauca jau no pirmajiem braucieniem, un jau pirms pēdējās sērijas tikpat kā bija skaidrs, ka viņi kvalificējušies finālam. Tikmēr trešais Latvijas pārstāvis šajās sacensībās Andžejs Ļebedevs pirmajās trīs sērijās savāca tikai divus punktus, tāpēc bija skaidrs, ka, lai sasniegtu finālu, viņam nākamajos divos braucienos jāizcīna maksimālie seši punkti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ceturtajā piegājienā Ļebedevs ieguva nepieciešamos trīs punktus, taču piektajā palika aiz šo sacensību uzvarētāja dāņa Leona Madsena, kas nozīmēja, ka Latvijas sportists ar septiņiem punktiem palika ārpus fināla.

Par sacensību uzvarētāju tikmēr ar 14 punktiem kļuva Madsens, kuram ar 12 punktiem sekoja krievs Andrijs Karpovs. Tikmēr pēc pārbrauciena trešo vietu ar desmit punktiem izcīnīja Puodžuks, bet ceturtais bija Aleksandrs Loktajevs no Ukrainas. Viņiem sekoja Zviedrijas pārstāvji Antoniu Lindbeks un Līnuss Sundstrems, bet septītais bija Bogdanovs, arī iekļūstot finālā. Astotajā vietā ar astoņiem punktiem tikmēr ierindojās divkārtējais Vācijas čempions Kevins Felberts, kurš finālā būs kā rezervists.

Jau pirmajā braucienu sērijā smagu kritienu piedzīvoja pašreizējais Eiropas čempions Pēters Kildemands no Dānijas, kurš trasē tā arī vairs neatgriezās.

Sacensību vidū vienubrīd sāka līt lietus, tomēr pasākums netika pārtraukts, jo pēc tam tas mitējās un sacīkstes turpinājās bez aizķeršanās.

Grand Prix pretendentu pusfinālā piedalījās 16 sportisti, bet septiņi labākie, kā arī viens rezervists iekļuva pretendentu finālā, kas 5.septembrī notiks Ribņikas mototrekā, Polijā. Sacensību trīs labākie braucēji iekļūs Grand Prix seriāla pamatsastāvā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas