VIDEO: Rosi fantastiskā veidā apdzen Markesu, izpelnās skatītāju ovācijas un uzvaru Asenes GP

0 komentāri

Ļoti aizraujoša un notikumiem bagāta cīņa risinājās Asenes Grand Prix posmā, kurā par uzvaru astoņu apļus līdz beigām sacentās Valentīno Rosi un Marks Markess. Septītajā aplī vadībā izvirzījās Markess, taču divus apļus pirms finiša Rosi veica neierastu apdzīšanu, par ko izpelnījās skatītāju ovācijas.

Pēc sacensībām ļoti neapmierināts par Rosi apdzīšanas manevriem bija Marks Markess, kurš uzskatīja, ka Rosi veicis nekorektas darbības. Pasaules čempionāta kopvērtējuma vadībā joprojām atrodas Rosi, kuram ir 163 punkti, bet par desmit punktiem mazāk ir Lorenso. Savukārt trešais ar 107 punktiem ir Itālijas pārstāvis Andrea Jannone no Ducati komandas, kurš šoreiz bija ceturtais. Tikmēr Markess ar 89 punktiem pakāpies uz kopvērtējuma ceturto vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas