Rallijkrosa braucējs Jānis Baumanis pirmo dienu Barselonā noslēdz 3.vietā

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Patiesi vasarīgos laika apstākļos sestdien Barselonā sākās FIA pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāta posms. Eiropas čempionāta ieskaitē S1600 klasē šajās sacensībās startē arī latviešu rallijkrosists Jānis Baumanis.

Jānim, kurš patlaban ir čempionāta kopvērtējuma līderis, tāpat kā visiem pārējiem sportistiem diena sākās ar brīvajiem treniņbraucieniem Katalonijas F-1 un MotoGP posma norises vietā izbūvētajā rallijkrosa trasē. Tā kā trase ir pilnīgi jauna un līdz šim to bijis iespējams novērtēt tikai no malas, it visi braucēji tajā ir vienādās pozīcijās. Tādēļ treniņi un pirmais kvalifikācijas brauciens tad attiecīgi arī parādīja, kuriem trasi iepazīt izdevies ātrāk un labāk.

Latviešu rallijkrosistam pēc piektdien notikušās izlozes pirmajā kvalifikācijā iekrita pēdējais brauciens kopā ar galveno konkurentu čempionāta kopvērtējumā Ulriku Linnemanu no Dānijas. Ar viņu gan Jānim pacīnīties nesanāca, jo sāncenša sacīkšu auto piemeklēja pārnesumkārbas defekts, taču tā vietā izvērtās interesants duelis ar francūzi Andrea Dubūru. Spītējot labam ātrumam un atzīstamiem apļa laikiem, Jānis šajā duelī palika otrais, bet kopvērtējumā ierindojās trešajā pozīcijā aiz Dubūra un ungāra Kristiāna Žābo.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas