Pirmā Formula pēc vasaras brīvdienām atgriežas ar sacīkstēm leģendārajā Spā trasē

0 komentāri

Pēc garajām vasaras brīvdienām Pirmā Formula atgriežas pie skatītājiem ar Beļģijas Lielās Balvas izcīņu leģendārajā Spā trasē. Šķiet vēl labāku brīdi, kad Ferrari komandai paziņot par līguma pagarināšanu ar Kimi Raikonenu, nevarēja atrast. 2007.gada pasaules čempions Spā trasē uzvarējis četras reizes – pa divām ar McLaren un divām ar Ferrari formulu.

Tagad Raikonenam būs noņemta neziņa par nākamo sezonu, un, iesējams, Kimi pacīnīsies par savu piekto uzvaru Beļģijā. Katrā ziņā Mercedes komanda pēc Sebastiana Fetela uzvaras Ungārijā, Ferrari uztver kā ļoti nopietnus konkurentus. Kas tomēr nenozīmē, ka galvenie favorīti cīņā par uzvaru Spā nebūs Luiss Hamiltons un Niko Rosbergs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aldis Putniņš, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Otrā Formula 1 sezonas daļa sāksies leģendārajā Spā trasē, kas ir garākā čempionātā un kuru raksturo lieli ātrumi, reljefs, plūstoši līkumi un neprognozējami laika apstākļi, kas tradicionāli sagaida komandas Beļģijā. Ņemot vērā, kā noslēdzās sacīkste iepriekšējā posmā Ungārijā, kur uzvarēja Sebastians Fetels, un faktu, ka Ferrari komanda ir pagarinājusi līgumu ar Kimi Raikonenu, tieši Maranello vienība varētu būs uzmanības centrā arī šīs nedēļas nogales posmā Spā. Šis ir tas brīdis sezonā, kad komandas jau sāk domāt par nākamo gadu un resursus novirzīt 2016.gada modelim, kas nozīmē, ka lielas svārstības spēku samēros atlikušajā sezonas daļā nebūs gaidāmas.”

Beļģijas Grand Prix kanālā VSB:

Sestdien, 22.augustā

11:55 F1 Beļģijas GP 3.treniņbraucieni.

14:55 F1 Beļģijas GP kvalifikācija.

Svētdien, 23.augustā

14:50 F1 Beļģijas GP.
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas