Pīlādžu trasē gaidāms īsts motoru “drudzis” – PČ blakusvāģiem un EČ kvadricikliem

0 komentāri

Šajā nedēļas nogalē Pīlādžu mototrasē norisināsies pasaules čempionāts motokrosā blakusvāģiem un Eiropas čempionāts kvadricikliem. Sestdien paredzēta abu sacensību kvalifikācijas braucieni, bet vakarā padomāts par skatītājiem – zaļumballe un uguņošana. Savukārt svētdien paredzēti finālbraucieni.

Sacensību organizatore Inga Pīlādze pastāstīja, ka trase atrodas Vecumnieku novadā. Kempinga vieta tiks atvērta jau šodien. Kā pauda I. Pīlādze, tad gadu laikā trasē izveidota ļoti laba infrastruktūra gan sportistiem, gan atbalstītājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Edgars Meņģelis, kurš šobrīd ir Eiropas čempionāta kvadraciklu kopvērtējuma līderis, pauda savu gatavību sacensībām: “Ir aizvadīti trīs posmi, Francijā un Itālijā izdevās pārliecinoši uzvarēt, Dānijā gāja grūtāk un izcīnīju otro vietu. Atrodos kopvērtējuma pirmajā vietā un Stelpē noteikti centīsimies to noturēt.” Sportists aicināja rīt visus fanus ierasties trasē, lai viņu atbalstītu: “Labprāt visus jau rīt redzētu trasē!”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas