PČ Ķeguma posmā Latviju MXGP klasē pārstāvēs Macuks un Ivanovs

0 komentāri

Pasaules čempionāta motokrosā Latvijas posmā, kas nākamajā nedēļas nogalē risināsies Ķeguma trasē Zelta zirgs, mājiniekus prestižākajā MXGP klasē pārstāvēs Toms Macuks un Dāvis Ivanovs, liecina organizatoru informācija.

Sacensības gaidāmas 1.maijā, un kopā posma uzvarētāji tiks noskaidroti piecās klasēs – pasaules čempionāta ieskaitē MXGP un MX2 klasēs, kā arī Eiropas čempionātā 125, 250 un 300 kubikcentimetru klasēs.

Pasaules čempionātā šis būs sezonas sestais posms, un pirmoreiz MXGP klasē būs pārstāvēti arī Latvijas sportisti – Toms Macuks, kurš šogad brauc Nīderlandes komandā Gebben Van Venrooy Kawasaki, kā arī Dāvis Ivanovs no Latvijas motokrosa kluba MX Moduls.

Šajā sezonā kopā Macuks plānojis piedalīties sešos pasaules čempionāta posmos, bet Ivanovs – trijos. Tikmēr MX2 klasē dalībnieku sarakstā ir ierastie latviešu uzvārdi – Pauls Jonass (Red Bull KTM Factory Racing) un Roberts Justs (HSF Logistics). Jonass pašlaik pasaules čempionāta kopvērtējumā ar 166 punktiem ieņem trešo vietu, bet Justs ar 65 punktiem atrodams 14.pozīcijā.

Vēl 125 kubikcentimetru klasē startēs Rainers Žuks, Toms Babris, Sandis Armīns Frienbergs, 250 kubikcentimetru sacensībām pieteikti Tomass Šileika, Arnolds Sniķers, Kārlis Sabulis, Vairis Aļeksējevs, bet 300 kubikcentimetros – Andris Štendenbergs. Kopā MXGP klasē pieteikti 39 sportisti, par MX2 uzvarētāju balvām cīnīsies 40 motokrosisti, bet no Eiropas ieskaitēm daudzskaitlīgākā būs 250 kubikcentimetru klase, kurā pieteikti 89 sportisti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas