Pauls Jonass pasaules motokrosa čempionātā Ķegumā startēs no trešās vietas

Latvijas motobraucējs Pauls Jonass (Red Bull KTM Factory Racing) sestdien izcīnīja trešo vietu kvalifikācijas sacensībās MX2 klasē, bet Roberts Justs no HSF Logistics komandas kvalifikācijā ierindojās 11.pozīcijā. Ātrākais kvalifikācijā bija brits Makss Anstī, bet otro vietu ieņēma slovēnis Tims Gajsers.

MXGP klases kvalifikācijā par uzvarētāju kļuva francūzis Polēns Gotjē, kuram sekoja sezonas kopvērtējuma līderis francūzis Romēns Febrē, kamēr vienīgais Latvijas pārstāvis Dāvis Ivanovs bija 20.vietā. Negaidīti vāji kvalifikācijā nostartēja slavenais itālis Antonio Kairoli, kuram vien 18.vieta.

Ķeguma trasē Zelta zirgs šodien norisināsies pasaules čempionāta sezonas 12.posma motokrosā izšķirošie braucieni MX2 un MXGP klasēs. Tāpat Ķegumā norisināsies arī Eiropas čempionāta posma 65, 85 un 250 kubikcentimetru klasēs otrie braucieni.

Dienas galvenie notikumi sāksies plkst.13.15, kad pirmo braucienu aizvadīs MX2 klases sportisti, kuriem otrais brauciens paredzēts plkst.16.10. Savukārt prestižākās MXGP klases pirmais brauciens tiks aizvadīts plkst.14.15, bet otrs brauciens norisināsies plkst.17.10.