Pasaules kausa finālā spīdvejā tiekas Dānijas, Zviedrijas, Austrālijas un Polijas izlases

0 komentāri

Trešo gadu pēc kārtas Pasaules kausa pusfinālā startēja arī Latvijas izlase, kura kopā ar Austrālijas, Lielbritānijas un ASV spīdvejistiem piedalījās otrajā pusfinālā Kingslinas trekā Anglijā. Mūsu pusfinālā uzvarēja Austrālijas izlase, bet Maksima Bogdanova, Andžeja Ļebedeva, Ķasta Puodžuka un Jevgeņija Kostigova pārstāvētā Latvijas komanda ieņēma pēdējo, ceturto vietu.

Dānija vietu Pasaules kausa finālā nodrošināja kā sacensību organizētāji, Zviedrija uzvarēja pirmajā pusfinālā Gņezno trekā Polijā, Austrālija ceļazīmi uz finālu ieguva otrajā pusfinālā, bet Polija pēdējo vietu finālā nodrošināja Race Off braucienos jau Vojensas trekā Dānijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Anatolijs Kreipāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Kopš valstu komandu Pasaules čempionātu spīdvejā sauc par Pasaules kausa izcīņu (kopš 2001. gada) tajā ir uzvarējušas četru valstu komandas un tieši šis čempionu kvartets sestdien Vojensas mototrekā Dānijā spēkosies par 2015. gada Ūves Fundina Pasaules kausu – Dānija, Polija, Austrālija un Zviedrija. Pašreizējie trofejas īpašnieki dāņi ir galvenie favorīti, taču nav neiespējams, ka atkal būs spēkošanās līdz pēdējam  braucienam – pirms gada dāņi par vienu punktu apsteidza poļus un par diviem punktiem austrāliešus. Zviedri pērn finālā netika, viņi vispār trijniekā nav bijuši kopš 2011. gada (3. vieta), bet tagad viņi var paspēkoties arī par uzvaru. Zviedrijas izlasei, iespējams, Latvijā būs visvairāk līdzjutēju, jo tās rindās būs divi Daugavpils Lokomotīves spīdvejisti – Antonio Lindbeks un Fredriks Lindgrens. Polija pasaules kausu ir ieguvusi 6 reizes, Dānija – 4, bet Austrālija un Zviedrija – pa divām reizēm. Polijai ir jaunākā komanda, kāda tai vien bijusi Pasaules kausa izcīņā, taču šie jaunekļi (vienam – 20, diviem – 23 gadi un tikai viens jau ir pieredzējis – 29 gadi) jau ir apliecinājuši, ka ir augstas klases braucēji. Un vai tad Austrālija nedomā par trofejas iegūšanu pēc 13 gadu pārtraukuma? Galaiznākums finālam ir neparedzams un tāpēc būs interesanti.”

Pasaules kauss spīdvejā kanālā VSB:

Sestdien, 13.jūnijā

23:55 Pasaules kauss spīdvejā. Fināls.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas