Pasaules čempionāts spīdvejā startē ar Polijas Grand Prix Varšavā

0 komentāri

Vēl pērnās sezonas sākumā pasaules labākie spīdvejisti devās uz Jaunzēlandi, bet šosezon Pasaules čempionāts spīdvejā sāksies ar krietni tuvāku Lielās balvas izcīņu – Polijas Grand Prix Varšavā.

Trīskārtējais pasaules čempions amerikānis Gregs Henkoks arī šosezon būs viens galvenajiem favorītiem. Starp lielākajiem konkurentiem noteikti būs iepriekšējo gadu čempioni Tais Vofindens un Kriss Holders. Latvijas Lielās balvas izcīņa 18.jūlijā notiks Daugavpils trekā.

Anatolijs Kreipāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Spīdveja Grand Prix seriāls ne tikai pirmo reiz startēs Varšavā – Polijas galvaspilsētā līdz šim vispār nekad nav noticis kāds no GP posmiem. Tagad tas notiks Nacionālajā stadionā izveidotajā spīdveja trekā un poļi cer uz vismaz 50 000 skatītāju klātbūtni. Cerību piepildījumu sola ne tikai tas, ka pirmajā posmā nav iespējams paredzēt uzvarētāju, bet vēl vairāk tas, ka ar Wild card jeb īpašo ielūgumu startēs Polijas un pasaules spīdveja leģenda Tomašs Golobs, kurš nesen nosvinēja 44. dzimšanas dienu. Starp favorītiem ir gan pēdējo trīs gadu pasaules čempioni amerikānis Gregs Henkoks (pašreizējais titula īpašnieks), gan brits Tais Vofindens, gan austrālietis Kriss Holders, gan vēl vismaz 3-4 spīdveja meistari – dāņi Nikijs Pedersens un Nīlss Kristians Iversens, polis Jaroslavs Hampels, zviedrs Andreass Junsons, jau pieminētais Golobs, pasaules vicečempions polis Kšištofs Kaspžaks… Vai pērn kāds varēja paredzēt, ka pirmajā posmā uzvarēs vācietis Martins Smolinskis? Arī šogad GP seriālā būs 12 posmi. Latvijas GP izcīņa risināsies 18. jūlijā Daugavpilī.”

Pasaules čempionāts spīdvejā kanālā VSB:

Sestdien, 18.aprīlī

20:00 PČ spīdvejā. Polijas Grand Prix.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas