Nākamā F-1 sezona sāksies par divām nedēļām ātrāk nekā plānots

0 komentāri

Nākamā F-1 pasaules čempionāta sezona sāksies par divām nedēļām ātrāk, nekā iepriekš bija plānots. Iepriekš šogad tika vēstīts, ka nākamā gada F-1 sezona sāksies neierasti vēlu – vien 3.aprīlī. Tomēr nu FIA nākusi klajā ar rediģēto kalendāru, kas paredz pirmo posmu Austrālijas trasē Melburnā aizvadīt 20.martā.

Pēc posma Melburnā sekos sacensības Bahreinā, Ķīnā, Krievijā, Spānijā, Monako un Kanādā, lai tad aizvadītu Eiropas Grand Prix izcīņu, kas pirmo reizi norisināsies Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku. Šai sacīkstei ieplānots notikt 19.jūnijā. Nākamsezon plānots aizvadīt 21 posmu, kas būs jauns rekords, bet pēdējais etaps notiks 27.novembrī Abū Dabī.

Čempionāta kopvērtējumā pēc 14 posmiem drošs līderis ar 277 punktiem joprojām ir Hamiltons, no kura par 48 punktiem atpaliek Rosbergs. Trešais ar 218 punktiem ir Fetels, bet pārējie konkurenti atpaliek jau gandrīz par 100 punktiem – pie 119 punktiem ticis Raikonens, kuram astoņus punktus zaudē tautietis Botass, bet 97 punktus guvis pieredzējušais Williams brazīliešu braucējs Masa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas