Motobraucējs Justs treniņā izmežģījis plecu

0 komentāri

Viens no Latvijas labākajiem motokrosa braucējiem Roberts Justs šonedēļ treniņā izmežģījis plecu, vēsta portāls motocrossplanet.nl.

Šajā sezonā Justs pārstāv HSF Logistics komandu, turklāt viņš ir vienīgais sportists, kurš ticis pie punktiem visos 20 pasaules čempionāta braucienos MX2 klasē. Kā atzinis Justs, viņš cer, ka izdosies stāties uz starta pasaules čempionāta 11. posmā, kas 5. jūlijā risināsies Zviedrijā. Zīmīgi, ka nedēļu pēc šā posma pasaules spēcīgākie motokrosisti pulcēsies Ķeguma trasē Latvijā.

Justs ar savainojumiem cīnījās arī šīs sezonas sākumā – martā viņš treniņa laikā savainoja labās kājas pēdu un potīti, bet pāris nedēļas vēlāk treniņā izsita plecu. Pasaules čempionāta kopvērtējumā MX2 klasē Pauls Jonass ar 288 punktiem pašlaik ieņem ceturto vietu, bet Justs ar 123 punktiem atrodams 15. pozīcijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas