Mārtiņš Aleksandrovičs gatavo pasaulē vēl nepieredzētu triku

1 komentārs

Latvijas zināmākais moto frīstaila meistars Mārtiņš Aleksandrovičs turpina aktīvi trenēties dalībai FMX Adrenaline Rush sacensībās, paralēli gatavojoties veikt Ginesa rekorda cienīgu triku Rīgā 22. augustā.

Tiks izpildīts iepriekš pasaulē neredzēts triks – lēciens no rampas pāri transporta kompānijas Kurbads autovedējam visā tā 20 metru garumā. Uzkrautas tehnikas augstums ir četri metri. Lēciens jau ir pieteikts Ginesa rekordam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Būs mazliet sarežģītāk kā mani ierastie lēcieni, jo es neredzēšu nosēdienu aiz autovedēja, distances izjūta man būs mazliet citādāka”, par šova numura grūtāko niansi stāsta Mārtiņš Aleksandrovičs. ”Tas nav nekas neiespējams – jānoķer pareizais ātrums un viss būs kārtībā”.

Rekorda cienīgais triks tiks izpildīts kā pasākuma nagla automašīnu transporta un loģistikas kompānijas Kurbads divdesmit gadu jubilejas svinībās, simboliski parādot gan Mārtiņa Aleksandroviča, gan uzņēmuma tiekšanos pēc jaunām virsotnēm.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Markuss Grīnerts
    +1

    Markuss Grīnerts

    Kur vispār notiks

    26.07.2015 13:30

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas