Latviešiem panākumi Eiropas Nāciju kausā enduro

0 komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē Vācijā aizvadīts noslēdzošais Eiropas čempionāta posms enduro, kas vienlaikus bija arī Eiropa Nāciju kauss šajā sporta veidā. Pēc aizvadītajām trim dienām noskaidrots, ka Latvijas Veterānu izlase izcīnījusi augsto 3.vietu, bet Latvijas Nacionālā izlase – 10. vietu.

Latviju Eiropas Nāciju kausā Enduro pārstāvēja septiņi sportisti jeb divas komandas  – Latvijas Nacionālā izlase, kuras sastāvā bija Edgars Siliņš, Kristians Evarsons un Gustavs Kundziņš, kā arī Latvijas senioru izlase, kuru pārstāvēja Jānis un Einārs Vinteri, Jānis Rasmanis un Artūrs Robežnieks. Lai gan sacensības sakās jau piektdien, oficiālās cīņas sākās tikai sestdien. Labāko rezultātu uzrādīja tieši Veterānu komanda, ieņemot augsto trešo vietu sacensību kopvērtējumā. Taču labs sniegums kopvērtējumā bija arī no Nacionālās izlases, jo Latvijas sportistiem izdevies noslēgt labāko desmitnieku, ierindojoties 10. vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Individuāli pēc aizvadītajām garajām sacensībām Siliņa labākais rezultāts bija 6. vieta, Evarsonam 9. vieta un Eināram Vinteram – 8. vieta. Diemžēl gan Kundziņš, gan Jānis Vinters otrajā dienā nesasniedza finišu.  Savukārt Jānis Rasmanis pēc divu dienu cīņām ierindojās 14. pozīcijā, Artūrs Robežnieks – 15. pozīcijā.

Enduro komisijas vadītājs Jurģis Bergs pēc sacensībām atzina, ka sacensību trase bija ļoti grūta, ar stāviem, akmeņainiem kalniem, taču izlase ir gandarīta par padarīto.

Sacensības Vācijā sākās jau piektdienas vakarā, kad vairāk nekā 130 sportisti no dažādām valstīm sacensību pārbaudes braucienu aizvadīja tumsā. Taču laika apstākļi sacensību dienās bija ļoti piemēroti noslēdzošajam posmam. Atgādinām, ka katra posma garums, ko mēroja sportisti, bija vismaz 60 km.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas