Jonasam otrā vieta Beļģijas posmā un līdera gods MX2 klases kopvērtējumā

0 komentāri

Talantīgais latviešu motobraucējs Pauls Jonass aizvadītajā Beļģijas Grand Prix posmā ieguvis otro vietu, tādējādi šobrīd kļūstot, par pasaules čempionāta MX2 klases sezonas kopvērtējuma līderi.

Vakardienas kvalifikācijas braucienā Pauls Jonass ierindojās trešajā pozīcijā, tomēr šodien sportists nodemonstrēja izcilu meistarību un vienubrīd esot visātrākais, pārņemdams vadību. Prieki gan nebija ilgi – pēc pāris apļiem Jonasam līderu godu atņēma brits Makss Anstijs. Neskatoties uz to, otro vietu latvietis nosargāja arī līdz finišam. Slovēnis Tims Gajsers ierindojās tikai piektajā vietā un pēc šī brauciena Jonass kļuva par kopvērtējuma vicelīderi.

Otrajā braucienā vēlreiz pārliecinoši uzvarēja Anstijs, savukārt latvietis pēc pirmā apļa bija trešais un jau pavisam drīz apdzina bulgāru braucēju Petaru Petrovu un ļoti meistarīgi prata otro braucienu pēc kārtas būt posma vicečempiona godā.

Jonasam otrā vieta Beļģijas posmā, un lieliska situācija kopvērtējumā – Gajsers neparādīja savu labāko ātrumu arī otrajā braucienā un palika tikai septītais, kas ļāva viņam kopvērtējumā apsteigt traumas dēļ sezonu priekšlaicīgi noslēgušo Džefriju Hērlingsu, taču Jonass ar šodien iegūtajiem 44 punktiem ieņēmis līderpozīcijas. Pārsvars pār Gajseru gan ir tikai četri punkti, taču ceturtā vieta ir jau 25 punktu attālumā. Vēl atlikuši četri posmi, nākamais no tiem paredzēts 23. augustā Itālijā un mūsu sportistam labas izredzes pārsteigt pasauli!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas