Jonasam ceturtā un trešā vieta Čehijā, Herlingsam sezona beigusies

Latvijas motobraucējs Pauls Jonass svētdien Pasaules čempionātā motokrosā Čehijas Grand Prix MX2 klasē izcīnīja trešo vietu. Viņa Red Bull KTM Factory Racing komandas biedrs Džefrijs Herlingss sestdien kvalifikācijā piedzīvoja kritienu un viņam sezona ir beigusies.

Pauls Jonass pirmajā braucienā finišēja ceturtais aiz brita Maksa Enstī, šveicieša Valentīna Gilo un francūža Žordi Tiksēra. Astotajā vietā pirmo braucienu pabeidz Roberts Justs. Otrajā braucienā uzvaru icīnīja Gilo, otrais bija slovēnis Tims Gajsers, bet trešais finišēja Jonass. Justam otrais brauciens tik labi neizdevās, viņš finišēja 15.vietā.

Kopvērtējuma līderis Džefrijs Herlingss sestdien kvalifikācijā krita, atsvaidzinot agrāko savainojumu – viņam šī sezona ir beigusies. Pēc Čehijas posma Herlingss ar 423 joprojām saglabā pirmo vietu, ar 399 seko Gajsers un Gilo, ar 389 Pauls Jonass. Justs ar 181 punktu ieņem 14.vietu.Visticamākais, ka tieši Gajsers, Gilo un Jonass atlikušajos piecos posms cīnīsies par pasaules čempiona titulu MX2 klasē.