Jānis Rozītis demonstrē ļoti sarežgītus trikus pirms Ghetto Streetbike Freestyle sacensībām

0 komentāri

Sestdien Grīziņkalnā norisināsies Ghetto Streetbike Freestyle sacensības, kurās piedalīsies labākie ielu motobraucēji no piecām dažādām valstīm. Šim pasākumam iecerēts grandiozs šovs, turklāt ieeja skatītājiem būs bez maksas! Jānis Rozītis, kurš tiek uzskatīts par ļoti talantīgu “freestyle” braucēju, LNT 900 Sekundēm demonstrēja ļoti iespaidīgus trikus.

Viens no sacensību organizatoriem Raimonds Elbakjans sacīja, ka, viņaprāt, šīs būs sezonas interesantākās sacensības. Tās pulcēs labākos moto “freestyle” braucējus no piecām dažādām valstīm, kā arī labākos Latvijas braucējus. Sestdien Ghetto Streetbike Freestyle sacensības piedalīsies meistarīgais pašmāju braucējs Jānis Rozītis.

Jānis Rozītis ar smaidu sejā atzina, ka pirms 11 gadiem šajā sporta veidā savus soļus sācis, lai “pazīmētos vecenēm”. Tomēr laika gaitā šī nodarbe kļuvusi par nopietnu aizraušanos. “Es nekad padomu neliedzu, un būtu tikai priecīgs, ja Latvijā būtu vairāk braucēju,” sacīja motobraucējs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas