IEPAZĪSTIES: Tetovējumiem klātais pasaules spīdveja līderis Tais Vofindens

0 komentāri

Uz pasaules spīdveja čempionāta posmu Daugavpilī kā pārliecinošs līderis ierodas 2013.gada pasaules čempions brits Tais Vofindens. Ar saviem auskariem, kaķiem un tetovējiem arī burtiskā nozīmē kolorītākais čempionāta spīdvejists!

Jūlijā sākumā Vofindens lielas cerības saistīja ar uzvaru savās mājās – Lielbritānijas Grand Prix Kārdifas Millenium stadionā. Neskatoties uz milzīgo līdzjutēju atbalstu, Tais finālā palika ceturtais. Tomēr neskatoties uz neveiksmi, Vofindena gatavošanās un starts Kārdifā tika samontēts 4 minūšu video:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tais Vofindens ļoti nopietni gatavojas otro reizi izcīnīt pasaules čempiona titulu. Šobrīd kopvērtējumā brits par 12 punkiem ir priekšā dānim Nikijam Pedersenam un par 16 punktiem 2014.gada pasaules čempionam amerikānim Gregam Henkokam. Vai Daugavpilī Vofindenam izdosies savu pārsvaru palielināt?

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas