Haralds Šlēgelmilhs Playground festivālā par kartingu sacensībām un tās īpatnībām

0 komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē noritēja festivāls Playground, kas pulcēja vairākus Latvijā pazīstamus sportistus, tostarp pazīstamo autobraucēju Haraldu Šlēgelmilhu. Sportists pastāstīja par ļoti interesantām sacensībām – astoņu stundu kartinga braucienu. Tajās dalībniekiem trasē jāveic 400 apļi.

Šīs ļoti ilgās un garās sacensības noritēja paralēli Playground festivālam. Autosportists dalījās sacensību norisē, kā arī detalizēti pastāstīja par visām niansēm. Interesanti, ka šīs sacensības komentēja Viasat Sport Baltic komentētājs Guntars Jonāts, kurš ikdienā ir basketbola pārzinātājs. Īpašs paldies drona pilotam – Jurģim Rudmiezim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: kartinga fani un Haralds Šlēgelmilhs stāsta par aizraujošām sacensībām

Astoņas stundas trasē ir izaicinājums, ko gatavi pieņemt tikai drosmīgākie – pat profesionāliem sacīkšu braucējiem Playground Festival kartinga sacensībās iet grūti. Bet rezultāts ir nenovērtējams! Sakām paldies drone pilotam Jurģim Rudmiezim! #viasatvasara #playground333

Posted by Viasat Sport Baltic LV on sestdiena, 2015. gada 11. jūlijs

FOTO: Playground festivāla interesantās nodarbes

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas