FOTO: skaistas meitenes un izcilas sacīkstes motokrosā Viļakā

0 komentāri

Aizvadītajā nedēļas nogalē Viļākā norisinājās kārtējais Latvijas čempionāta posms motokrosā, kurā pēc 3 gadu pauzes startēja arī pašreizējais Pasaules čempionāta līderis Kaspars Stupelis, atrādot savu čempiona cienīgo sniegumu Latvijas līdzjutējiem. MX1 klasē uzvaras laurus plūca Prīts Ratseps, savukārt MX2 klasē pirmais Indreks Magi.

Sestdien trasē devās bērnu, jauniešu un kvadru klases, lielāko sajūsmu izsaucot tieši mājinieka Laura Eizāna uzvarai Q200 klasē.  Diemžēl Q Pro klases sportistam Edgaram Meņģelim neveiksme ar ķēdi un līdz ar to vien 9. vieta posmā. Svētdien pie starta barjeras beidzot stājās arī pats Kaspars Stupelis un komandas biedrs Etjēns Bakss. Sportista sniegums, kā ierasts, bija izcils – ne velti šobrīd ekipāžai pirmā vieta Pasaule čempionāta kopvērtējumā. Kā jau tika gaidīts, sportistiem uzvara gan kvalifikācijā, gan abos braucienos un goda pjedestāls dienas beigās.

MX1 klasē uzvaras laurus plūca Prīts Ratseps, otrais Dāvis Ivanovs, trešais Matīss Karro, savukārt MX2 klasē pirmais Indreks Magi, otrais Kārlis Sabulis, trešais Tomass Šileika.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas