FOTO: silti un sirsnīgi sveic Latvijas vadošos motosportistus

1 komentārs

Piektdien Ogres Kultūras centrā pulcējās sezonas prasmīgākie motokrosa meistari, lai kopā svinētu sezonas laikā izcīnītās uzvaras un sezonas noslēgumu. Interesanti, ka klātienē pasākumā bija iespējama satikt vadošos Latvijas un Baltijas motokrosa pārstāvjus.

Šosezon motokrosa laureātu saraksts ir vareni garš – sveica gan Latvijas čempionāta, Latvijas kausa, Latvijas Junioru čempionāta, Baltijas čempionāta un Supermoto līderus, gan sezonas vadošās komandas, kā arī apbalvoja starptautisko sacensību pārstāvjus. Atgādinām, ka Eiropas un pasaules sacensībās Latvijas sportisti šogad uzrādījuši ļoti labu rezultātu, atvedot mājās vairākas medaļas, tostarp divas zelta godalgas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Laureātu apbalvošanā piedalījās teju visi vadošie motokrosa līderi, tostarp 2015.gada pasaules čempions blakusvāģu motokrosā – Kaspars Stupelis, Latvijas čempioni Indrek Magi, Arnolds Sniķers, iespējams, Priit Ratsep, kā arī Eiropas Nāciju kausa kvadricikliem izlases pārstāvis un sudraba ieguvējs Raivis Sootee. Apbalvošanā godināja arī 2015. gada Cupe de l”Avenir 3.vietas ieguvējus Tomasu Šileiku, Kārli Sabuli, Kārli Kalēju, kā arī Matīsu Karro, Dāvi Ivanovu, Dāvi Līvu, Tomu Macuku u.c.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Vilnis
    0

    Vilnis

    Miglubildes.

    24.11.2015 16:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas