FOTO: Rally Talsi mirkļi cauri saules stariem un putekļu mākoņiem

0 komentāri

Sestdien Rally Talsi skatītājus Māte Daba lutināja – saulīte spīdēja tik cik vajag, ne par daudz un arī ne par maz. Varbūt par nieka tiesu kāds puteklītis varēja būt mazāk. Tomēr tas nekādi netraucēja baudīt ralliju un piecpadsmitgadīgā Kalles Rovanperas filigrāno braukšanu.

Sacensību diena noslēdzās ar plaši apmeklēto pilsētas ātrumposmu Talsi City Special, pēc kura līderpozīcijā izvirzījās piecpadsmit gadus jaunais somu talants Kalle Rovanpera. Otrajā vietā, tikai 1,06 sekundes aiz līdera, lietuvietis Vitauts Šveds. Trešajā pozīcijā vēl viens Lietuvas pārstāvis Giedrs Notks. Tev ir iespēja ielūkoties rallijā Arta Pupiņa acīm un ieraudzīt auto, helikopterus, Talsu apkārtnes vagas, pļavas un uzticīgos rallija fanus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas