FOTO: Pauls Jonass par motoriem, dubļiem, kritieniem un elkoņiem

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Sestdien, 17. oktobrī, pludmales volejbola centrā Brazīlija pasaules vicečempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass līdzjutējiem un mediju pārstāvjiem stāstīja par veiksmīgo sezonu, rādīja izcīnītās balvas, skaidroja motokrosa noslēpumus.

2015. gada pasaules čempionātā motokrosā Pauls Jonass finišēja otrajā vietā, piekāpjoties vienīgi slovēnim Timam Gajseram. 18 gadus vecais Jonass pirmo gadu pārstāvēja KTM rūpnīcas komandu Red Bull KTM Factory Racing.

FOTO: Paula Jonasa tikšanās ar faniem

Jau sezonas otrajā posmā Pauls pirmo reizi pasaules čempionātā MX2 klasē kāpa uz goda pjedestāla. Pirmajā braucienā Jonass bija ceturtais, otrajā – otrais, kas divu braucienu summā ļāva kāpt uz goda pjedestāla otrā pakāpiena.

FOTO: Paula Jonasa 2015. gada sezona pasaules čempionātā MX2 klasē

Līdz pirmajai uzvarai atsevišķā braucienā bija jāgaida līdz sezonas priekšpēdējam posmam Meksikā. Visu nedēļas nogali Pauls bija stabili ātrākais un arī pirmajā braucienā finišēja pirmais! Diemžēl otrajā braucienā Jonass piedzīvoja divus kritienus (skaties video) un finišēja 13. vietā.

VIDEO: Paula Jonasa 2015.gada sezona Pasaules čempionātā MX2 klasē

Saviem faniem Pauls izstāstīja, ar ko veikalā nopērkamais motocikls atšķiras no viņa kaujas moča, cik liela uzmanība tiek pievērsta fiziskajai sagatavotībai, kāda ir cīņa ar konkurentiem par pasaules čempiona titulu!

Kopā ar savu menedžeri un pasaules čempionāta Latvijas Grand Prix rīkotāju Kristeru Serģi, Pauls savus fanus jau tagad aicināja uz Ķegumu – nākamajā sezonā Latvijas posms notiks jau 1. maijā!

Pauls Jonass teica arī lielu paldies saviem atbalstītājiem Latvijā – Kristers Serģis Moto, Latvijas Gāze, Red Bull, ŪSI, Karlo Motors, DUNA, Sportland, SYFORM, Transcom, Liepājas pilsētas domei, Aizputes novada domei un Liepājas bērnu un jaunatnes centram!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas