FOTO: Kristers Serģis prezentēs lielisko elektromotociklu!

0 komentāri

Arī elektromotocikls var būt sportisks, akcentē pieckārtējais pasaules čempions motokrosā blakusvāģu ekipāžām Kristers Serģis, kurš nedēļas nogalē – no 15. līdz 18. oktobrim – Ķīpsalā izstādē Vide un enerģija 2015 prezentēs šā brīža modernāko elektromotociklu KTM Freeride E.

Freeride E ir viegls, ārkārtīgi kluss un veikls enduro tipa motocikls, kam nepieciešama elektrouzlāde, nevis degvielas uzpilde. Bet tas ir tikpat sportisks, kā benzīna motocikli – spēkrata motors nodrošina 33 HP maksimālo jaudu un 42 Nm griezes momentu, līdz 22 kW jaudu un nepārtrauktu paātrinājumu pie ļoti zema kopējā svara – 95 kg, stāsta uzņēmuma “Kristers Serģis moto” direktors Kristers Serģis, kurš ir arī  KTM oficiālais pārstāvis Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Elektromotociklu var izmantot ne tikai sportam un atpūtai, bet arī saimniecības un lauku īpašuma apsekošanai. Tā braukšanas laiks ar pilnībā pielādētu akumulatoru ir līdz 60 minūtēm, bet akumulatora uzlādes laiks ir mazāks nekā 90 minūtes. Šīs īpašības apliecina, ka KTM Freeride E tiešām ir vismodernākais elektromotocikls, ar kuru ir viegli un patīkami braukt.

Freeride E ir tikai viens no daudzajiem elektrotransportlīdzekļiem, ko nedēļas nogalē varēs aplūkot Ķīpsalā. Šogad izstādē Vide un enerģija 2015 īpaša uzmanība ir veltīta videi draudzīgam transportam, kas, rūpējoties par vides ilgtspējību, mūsu ikdienā ienāk aizvien biežāk.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas