FOTO: jaunie censoņi aizvada aizraujošas MX Spīdveja sacensības

0 komentāri

Pagājušajā sestdienā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē tika aizvadīts pirmais Latvijas junioru čempionāta posms MX Spīdvejā bērniem. Sacensības pulcēja kuplu dalībnieku skaitu – īpaši daudz bērnu, kuri motocikla mugurā kāpa pirmo reizi, turklāt trasē bija vērojamas sīvas cīņas un emocijām bagāti braucieni.

Pirmajā posmā kopā piedalījās 42 sportisti, no kuriem 17 startēja elektrisko kvadraciklu klasē, gūstot savu pirmo pieredzi šajā sporta veidā, 4 dalībnieki Mini klasē, 6 dalībnieki startēja Rūķu klasē, 6 dalībnieki Q50/70 Pro klasē un 9 dalībnieki Q100 Pro klasē.

Elektrisko kvadraciklu klasē sniegums no mazajiem censoņiem bija visnotaļ dažāds – kāds tikai izmēģināja apli ārpus trases, cits trasē devās jau ar pilnu gāzi. Sākumā viņi iepazinās ar tehniku un trasi, un tad viņiem tika sarīkotas sacensības. Elektrisko kvadraciklu klase pierādīja, ka bērnos potenciāls ir, atliek viņus uzrunāt un ar viņiem strādāt.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas