FOTO: Eglīte kļūst par Drift Allstars vicečempionu, Graudiņam iespaidīga avārija

0 komentāri

Latvijas drifteri Raivis Graudiņš un Jānis Eglīte nedēļas nogalē piedalījušies Drift Allstars sestajā posmā Polijā. Graudiņš piedzīvoja smagu avāriju, savukārt Eglīte kopvērtējumā kļuva par Eiropas vicečempionu!

Sacensības norisinājās Torūnas Moto arēnā, kuras ietilpība ir vairāk nekā 15 tūkstoši, un ikdienā tā paredzēta spīdveja mačiem. Iespaidīgās trases garums bija 750 metri un braucēji ļoti sīvi cīnījās, nereti piedzīvojot smagas avārijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par Eiropas čempionu Drift Allstars klasē kļuva īru braucējs Džeimss Dīns, bet latviešu braucējs Jānis ieguva vicečempiona titulu, kas Latvijas drifta saimei ir milzīgs panākums! Cīņa par čempiontitulu bija ļoti sīva, jo pirms noslēguma posma Dīns latvieti apsteidza vien par 31 punktu.

“Kas pietrūka līdz uzvarai – pietrūka punkti, protams, arī veiksme. Manuprāt, otrā vieta godam pelnīta un sezona kopumā ir izdevusies, sacīja Eglīte.” Latviešu braucējs akcentēja, ka lielais gribas spēks ir tas, kas ļauj noturēt augstvērtīgos rezultātus: “Gribas spēks, draugi un radi palīdz daudz. Kamēr varēšu, tikmēr turpināšu braukt!”

FOTO: Raivim Graudiņam iespaidīga avārija, Jānis Eglīte kļūst par drift Allstars vicečempionu

VIDEO: Jāņa Eglītes treniņbrauciens

2nd qualification run Eglite

Posted by Latvian Drift page on sestdiena, 2015. gada 17. oktobris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas