FOTO: Biķernieku trasē sākas augsta mēroga starptautiskas sacensības spīdvejā

0 komentāri

Šodien, 27.jūnijā, CSDD Biķernieku trasē norisināsies 2016.gada spīdveja Grand Prix pretendentu pusfināls. Tik augsta mēroga spīdveja sacensības šajā trekā vēl nav notikušas. Dalībnieki sola neprognozējamu un spraigu cīņu visu sacensību garumā.

Līdzīgi kā Latvijas sportisti, arī ārzemnieki atzina, ka ļoti daudz ko izšķirs pirmais līkums un pirmais aplis. Viss būs atkarīgs no meistarības un veiksmes , kā arī no tā, kurš pirmais “nolasīs” treku un ieņems īsto trajektoriju. Šobrīd Biķernieku spīdveja trekā apdzīšanas iespējas ir krietni vien labākas nekā sākotnēji sportisti prognozēja.

Diemžēl visi 16 sportisti spīdveja celiņu oficiālajā treniņā iepazīt nepaspēja, jo viņiem vēl vakar vēlu vakarā Polijā un Zviedrijā bija jāpiedalās sacensībās.

Biķernieku spīdveja treks ir izbūvēts 1976.gadā, bet dažādu apstākļu dēļ 90-to gadu sākumā šis motosporta veids Rīgā panīka. Šobrīd treks ir pilnībā atjaunots un visaugstākajā līmenī piemērots kā sportistu, tā arī skatītāju vajadzībām un drošībai. Biķernieku spīdveja treka garums ir 355 metri. Sportisti jau iepriekš ir novērtējuši, ka šī nav viegli “nolasāma” trase, jo tās līkumi ir nedaudz asāka nekā citviet pasaulē.

Pēc šīm sacensībām septiņi labākie (plus viens rezervists) iekļūs pretendentu finālā, kas 5.septembrī notiks Ribņikas mototrekā Polijā. Savukārt šo sacensību trīs labākie iekļūs 2016.gada Grand Prix seriāla pamatsastāvā.

Vismaz 12-13 motobraucēji no visiem 16 Rīgas sacensību dalībniekiem reāli pretendē uz iekļūšanu pirmajā septiņniekā un starp šiem 16 dalībniekiem nav neviena, kuram nebūtu izredžu tikt Grand Prix pretendentu finālā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas