Edgaram Meņģelim 2015. gada Eiropas čempiona gods

0 komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē Igaunijas pilsētā Kivioli norisinājās Eiropas čempionāta 5. posms kvadracikliem, kurā uzvaras laurus plūca Latvijas sportists Edgars Meņģelis. Tieši šajā, pirmspēdējā posmā, noskaidrojās, ka ar izcīnīto punktu summu jau tagad Edgars kļuvis par 2015. gada Eiropas čempionu!

Eiropas čempionāta sezonas līderis Edgars Meņģelis savu pārākumu šajā posmā pierādīja jau kvalifikācijas braucienā, kurā tika izcīnīta uzvara. Pirmajā finālbrauciena sākumā sportists piekāpās konkurentiem, bet 9.aplī bez lieka uztraukuma jau stabili turējās vadībā un finišēja 1.vietā. Otrajā braucienā valdīja lielāka konkurence – tāpat kā 1.braucienā, arī šoreiz uzvaru izcīnīja Ždeneks Polačeks, šoreiz noturot vadību līdz beigām, Meņģelim finišējot 2. pozīcijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ar izcīnīto punktu summu pilnībā pietika, lai uzvarētu Igaunijas posmā un noturētu vadību sezonas kopvērtējumā. Tādēļ jau šobrīd skaidri zināms, ka 2015. gada čempiona tituls ceļo pie mūsu sportista, kurš sezonā uzrādījis ļoti stabilu un pārliecinošu sniegumu.  Labu rezultātu Igaunijā uzrādīja arī Kristaps Veinbergs, ieņemot 5. vietu posma kopvērtējumā.

Nākamais, noslēdzošais Eiropas čempionāta posms kvadracikliem gaidāms jau nākamajā nedēļas nogalē, 8./9. augustā un norisināsies Latvijā, Ķeguma Zelta zirga trasē, paralēli pasaules čempionātam blakusvāģos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas