Drīzumā notiks jaunas motokrosa sacensības – komandu kauss motokrosā

0 komentāri

18.oktobrī Liepājā, Laumas mototrasē norisināsies atšķirīgas motokrosa sacensības – Komandu kauss motokrosā, kuru formāts līdzinās pasaulē tik nozīmīgajām sacensībām – Nāciju kausam. Netipiski citiem sacensību seriāliem, Komandu kausā startēs katras komandas trīs pārstāvji, cīnoties nevis individuālajā, bet komandas ieskaitē, lai dienas izskaņā iegūtu 2015.gada titulu.

Sacensības norisināsies tikai vienu dienu un paralēli tiks aizvadīts arī Jauniešu Komandu kauss, kas paredz, ka trasē dosies katras komandas pārstāvji pa vienam MX65, MX85 un MX125 klasēs. Dienas pirmajā pusē tiks aizvadīts kvalifikācijas brauciens par iespēju iekļūt finālā, kur norisināsies nozīmīgākās cīņas. Braucienu ilgums MX65 kasei ir 10min. + 2 apļi bet MX85 un MX125 klasēm 15min. +2 apļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī Komandu kausā pieaugušajiem katra komanda sastāvēs no trim sportistiem – pa vienam MX1, MX2 un MX Open klasēs. Jāpiebilst, ka katra komanda var pieteikt vairākas komandas, kurās startēs trīs sportisti. Iesākumā  tiks aizvadīts kvalifikācijas brauciens par iespēju iekļūt A finālā, kurā cīnīsies tikai 15 labākās komandas. Ja ārpus fināla paliks vismaz 5 komandas, tām atsevišķi tiks veidots B fināls. Līdzīgi kā Nāciju kausā, 1.braucienu aizvadīs MX1 un MX2 klase, otro braucienu MX2 un MX Open klase, bet trešo MX Open un MX1 klase.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas