Avārijā izturības sacīkstēs Nirburgringā iet bojā skatītājs

0 komentāri

VLN Vācijas izturības čempionāta sacīkstēs Nirburgringas trasē Jana Mardenboro vadītā Nissan GTR Nismo avārijā gāja bojā viens skatītājs. 23 gadus vecais Mardenboro nogādāts slimnīcā uz pārbaudēm. Starp skatītājiem ir vēl vairāki cietušie.

Jana Mardenboro Nissan GTR Nismo pacēlās gaisā vēsturiskās Nirburgringas trases Flugplatz sektorā un pārlidojusi nožogojumam nokrita vietā, kur atradās skatītāji. Neskatoties uz tūlītēju palīdzības sniegšanu, viena no cietušo dzīvībām neizdevās glābt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas