Ar cerību uz sauli Ķegumā sākas pasaules čempionāts motokrosā

0 komentāri

Latvijas līdzjutēju lielākais uztraukums pēc Zviedrijas
 GP izcīņas Udevallas trasē bija par Paulu Jonasu – vai
 pēc kritiena otrajā braucienā viņš varēs braukt
 Ķegumā? Varēs! MX2 klasē Latviju pārstāvēs arī Roberts Justs.

Kopvērtējuma līderis ar 423 punktiem ir Herlingss, kuram ar 345 punktiem seko slovēnis Tims Gajsers. Par desmit punktiem mazāk ir francūzim Valentīnam Gilo, bet ceturtajā vietā ar 311 punktiem ir Džeremijs Sīvers no Šveices, kurš par četriem punktiem apsteidz Jonasu.  Justs ar 145 punktiem ierindojas 15.pozīcijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

MXGP brauks tikai viens mājinieks – Dāvis Ivanovs, kurš Līdz šim piedalījies trijos MXGP posmos, kas ar 8 punktiem kopvērtējumā ļauj ieņemt 38.vietu.

Sestdien 12:50 pirmo sacīksti aizvadīs Eiropas čempionāta braucēji 65 kubikcentimetru klasē, kam sekos 85 kubikcentimetru klases pārstāvji. 15:20 pirmo posmu aizvadīs arī 250 kubikcentimetru klases sportisti. 16:10 kvalifikāciju aizvadīs pasaules čempionāta braucēji MX2 klasē, bet prestižākās MXGP klases pārstāvji uz starta dosies 17:00. Svētdien notiks otrie braucieni Eiropas čempionāta sportistiem, kā arī sacensības MX2 un MXGP sportistiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas