Monreālas Canadiens izbraukumā ar 4:1 uzvar Detroitas Red Wings

Nacionālajā Hokeja līgā Monreālas Canadiens izbraukumā ar 4:1 uzvarēja Detroitas Red Wings un nostiprinājās Austrumu konferences un visas līgas pirmajā vietā.

Spēles pirmā trešdaļa beidzās 0:0, bet otrajā Brendons Prasts un Pī Kejs Subans pārspēja Detroitas vārstargu Džimiju Hovardu. Pedējā periodā Tomašs Plekanecs palielināja rezultātu starpību, bet Red Wings centra uzbrucējs Railijs Šeans pēc trim minūtēm guva Detroitas vienīgos vārtus. Punktu spēlei pielika Brendons Galahers, kurš atrodoties uz viena ceļa aiz Detroitas vārtiem, uzmeta ripu uz Hovarda muguras, no kurienes tā ceturto reizi ielidoja vārtos.

Monreālas Canadiens ar 29 punktiem nostiprinājās Austrumu konferences pirmajā vietā, Tampabejas Lightning apsteidzot par trīs punktiem. Rietumu labākajam klubam Anaheimas Ducks ir 26 punkti. Pīles svētdienas vakarā ar 2:6 zaudēja Floridas Panthers.