Mogo-RTU/Rockets un Cēsu alus/Lekrings florbolisti iekļūst pusfinālā

Uzvaras, kas nodrošināja komandu iekļūšanu vīru Elvi Florbola līgas pusfinālā, sestdien izcīnīja Mogo-RTU/Rockets un Cēsu alus/Lekrings komandas. Mogo-RTU/Rockets savās mājās ar rezultātu 10:7 pieveica Valmieru/ViA vienību.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar pieciem gūtiem vārtiem bija Kārlis Bulāns. Savukārt Valmieru/ViA rindās rezultatīvākais bija Aigars Belasovs, kuram trīs precīzi metieni. Līdz ar to sērijā līdz četrām ar 4-1 uzvarēja Mogo-RTU/Rockets vienība, kura pusfinālā tiksies ar Lielvārdes komandu.

Tikmēr citā ceturtdaļfināla spēlē Cēsu alus/Lekrings ar rezultātu 7:1 pieveica Ulbroka/FS Masters vienību. Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju rindās bija Emīls Dzalbs, kurš izcēlās ar trim precīziem metieniem. Savukārt Ulbroka/FS Masters rindās vienīgos vārtus guva Ainārs Juškēvičs.

Sērijā ar 4-1 uzvaru izcīnīja Cēsu alus/Lekrings komanda, kurai pusfinālā stāsies pretī Kocēnu Rubene. Citās ceturtdaļfināla sērijās panākumus ar 4-0 guva Kocēnu Rubene un Lielvārde.