Mogo-RTU/Rockets pagarinājumā uzvar Valmieru/ViA

Viena panākuma attālumā no Elvi Florbola līgas pusfināla sasniegšanas trešdien nokļuva regulārajā čempionātā uzvarējusī Mogo-RTU/Rockets vienība. Ceturtdaļfināla sērijas trešajā mačā Mogo-RTU/Rockets izbraukumā ar rezultātu 5:4 izbraukumā pieveica Valmieru/ViA, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-0.

Lai arī rezultātu atklāja rīdzinieki sava uzbrukuma līdera Ata Blinda personā, pirmajā trešdaļā laukumā aktīvāk darbojās valmierieši, kuri pirmajā atpūtā varēja doties ar vienu vārtu handikapu – 2:1. Otrajā periodā viesiem uz brīdi izdevās panākt izlīdzinājumu (3:3), tomēr 35.minūtē Kaspars Janēvičs ar precīzu metienu atjaunoja vienu vārtu pārsvaru vidzemniekiem – 4:3. Pēdējā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti, kad 48. minūtē ar rezultatīvu raidījumu izcēlās Mogo-RTU/Rockets uzbrucējs Gvido Lauga, atgriežot viesiem cerības uz panākumu – 4:4.

Papildlaikā ievērojami vairāk uzbruka rīdzinieki. Kaut deviņas minūtes tas rezultātu nemainīja, 53 sekundes pirms pagarinājuma beigām Gvido Laugam tomēr izdevās pārspēt lieliski spēlējošo Valmiera/ViA vārtsargu Agri Rogaini un gūt uzvaru.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Atis Blinds, kurš jau trešo maču pēc kārtas bija rezultatīvākais savā komandā, šoreiz izceļoties ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Tāpat divus vārtus guva arī Lauga, bet Jānis Jansons izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt par labāko starp valmieriešiem atzina vārtsargu Agri Rogaini, kurš atvairīja 50 pretinieku metienus. Rezultatīvākais viņa komandā ar vienu vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm bija Gatis Liepiņš. Vēl Mārtiņam Brokam divi vārtu guvumi, bet Aigaram Belasovam divas piespēles. Sērijas nākamo spēli, kas var kļūt arī par noslēdzošo, abas komandas aizvadīs 4. martā Valmierā.