Mišels Platinī gatavs pārcelt 2022. gada Čempionu līgas finālspēles laiku

0 komentāri

Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) prezidents Mišels Platinī saistībā ar 2022. gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīru Katarā gatavs pārcelt UEFA Čempionu līgas finālspēli uz jūniju.

Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) jau ilgu laiku diskutē par iespēju 2022. gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīru valstī valdošā lielā karstuma dēļ nerīkot vasarā, bet gan kādā citā laikā. Kamēr FIFA ir par labu turnīra rīkošanai novembrī un decembrī, Platinī uzstāj uz tā rīkošanu janvārī un februārī.

Platinī akcentē, ka Čempionu līgas finālspēles pārcelšana no ierastā laika maijā problēmas nesagādās. Viņš paudis gatavību jūnijā rīkot gan pusfināla spēles, gan izšķirošo maču.

“Visi runā, ka turnīra norises laika maiņa ietekmēs klubus un līgas, tomēr jāatgādina, ka sacensību rīkošana novembrī un decembrī nacionālo izlašu vajadzībām atņems sešus spēļu aizvadīšanas datumus,” paudis Platinī. “Tiesa, neesam tālu no vienošanās ar FIFA.” FIFA lēmumu šajā jautājumā plāno pieņemt nākamā gada martā.

Par sliktu iespējai sacensības uzņemt janvārī un februārī kalpo FIFA vienošanās ar Starptautisko Olimpisko komiteju (SOK), ka Pasaules kauss nepārklāsies ar tā gada Ziemas olimpiskajām spēlēm. FIFA iepriekš SOK to ir solījusi, bet SOK prezidents Tomass Bahs nesen paudis, ka no FIFA sagaida savu solījumu turēšanu.

Līdz šim Eiropas Klubu asociācija (ECA) uzstājīgi rosinājusi turnīru rīkot aprīlī un maijā, tomēr FIFA šādus aicinājumus allaž noraidījusi.

Pasaules kausa norise novembrī un decembrī ne tikai liks uz vairāk nekā diviem mēnešiem apturēt nacionālos čempionātus, bet arī UEFA Čempionu līga šajā laikā aizvada vairāk nekā pusi apakšgrupu maču. Pasaules kausa norise Katarā ziemā, visticamāk, klubu kalendārus ietekmēs jau gadu pirms sacensībām, lai četrgades prestižāko sacensību norises sezonā klubu sacensības varētu sākties agrāk.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas