Minhenes Bayern sagrauj Doņeckas Shakhtar un iekļūst ceturtdaļfinālā

UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā Minhenes Bayern trešdien ar 7:0 savā laukumā sagrāva Doņeckas Shakhtar un turnīra ceturtdaļfinālā pievienojās Madrides Real, Porto un Paris Saint-Germain. Vēl četras astotdaļfināla spēles notiks nākamnedēļ.

Trešdienas otrajā astotdaļfināla atbildes spēlē Vācijas klubs Minhenes Bayern savās mājās ar rezultātu 7:0 sagrāva Doņeckas Shakhtar komandu no Ukrainas. Pirmā komandu tikšanās Ukrainas pilsētā Ļvovā noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Atbildes spēlē viesu komanda palika mazākumā jau mača trešajā minūtē, kad Aleksandrs Kučers savā soda laukumā nogāza Mario Gēci. Vienpadsmit metru soda sitienu Bayern komandai izpildīja Tomass Millers, kurš bija nekļūdīgs un Minhenes vienība izvirzījās vadībā ar 1:0. Pirmā puslaika 34.minūtē pie Shakhtar komandas vārtsarga atvairītās bumbas pirmais bija Bayern aizsargs Žeroms Boatengs, kurš panāca 2:0 Vācijas kluba labā.

Otrā puslaika ceturtajā minūtē 3:0 Bayern labā panāca franču pussargs Franks Riberī. Savukārt pēc divām minūtēm savus otros vārtus spēlē guva Tomass Millers, kurš pirmais nonāca pie Doņeckas kluba vārtsarga atvairītās bumbas. Mača 63.minūtē no vārtu priekšas precīzu sitienu ar galvu izpildīja Holgers Badštūbers, panākdams jau 5:0 Bayern vienības labā.

Kad līdz mača beigām bija palikušas 15 minūtes, 6:0 Bayern labā panāca poļu uzbrucējs Roberts Levandovskis. Trīs minūtes pirms otrā puslaika beigām spēlei punktu pielika Mario Gēce, kurš Minhenes kluba labā panāca 7:0. Līdz ar to divu spēļu summā ar rezultātu 7:0 uzvarēja Minhenes Bayern vienība. Minhenes Bayern komanda UEFA Čempionu līgas izslēgšanas spēles ir sasniegusi septīto sezonu pēc kārtas, iepriekšējo piecu gadu laikā komanda trīs reizes ir iekļuvusi finālā. Šajā sezonā Bayern vienība, spēlējot savās mājās Minhenē, vēl nav ielaidusi vārtus, jo grupu turnīra spēles noslēdzās ar rezultātiem 1:0, 2:0 un 3:0 Vācijas kluba labā.