Miķelis Rēdlihs, Videls, Džeriņš, un Dārziņš met ripas vārtos, Dinamo uzvar Torpedo

Rīgas Dinamo svētdien Kontinentālās Hokeja līgas izbraukuma spēlē pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 uzvarēja Pētera Skudras trenēto Ņižņijnovgorodas Torpedo. Vārtus Dinamo labā pamatlaikā guva Miķelis Rēdlihs, Līnuss Videls un Andris Džeriņš, bet izšķirošo bullīti realizēja Lauris Dārziņš.

Dinamo vārtsargu Džefu Delorjē pārspēja Vadims Krasnoslobodcevs, Vladimirs Galuzins un Jarko Imonens.

Otrās trešdaļas vidū, pēc Imonena vārtiem, Torpedo izvirzījās vadībā ar 3:1. Tomēr perioda izskaņā 19 sekunžu laikā mājnieku vārtsargu Mihailu Birjukovu pārspēja Līnuss Videls un Andris Džeriņš, panākot neizšķirtu.

Trešajā trešdaļā un pagarinājumā rezultāts vairs nemainījās, bet pēcspēles metienu sērijā izšķirošo izgājienu realizēja Lauris Dārziņš.