Miķelim Rēdliham vienpadsmitie vārti šosezon; Dinamo ar 1:3 zaudē Avtomobilist

Rīgas Dinamo Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta priekšpēdējā mājas spēlē ceturtdien ar 1:3 zaudēja Jekaterinburgas Avtomobilist vienībai. Rīdzinieku labā vienīgos vārtus guva Miķelis Rēdlihs.

Jakubu Sedlāčeku pirmajā trešdaļā pārspēja Dmitrijs Megaļinskis un Aleksandrs Ribakovs, bet pēdējā periodā trešos Avtomobilist vārtus guva Sergejs Gusevs.

Rīgas Dinamo KHL Rietumu konferencē joprojām ir astotie, bet devītās vietas īpašnieki Ņižņijnovgorodas Torpedo atpaliek tikai par vienu punktu un ir aizvadījuši trīs spēles mazāk nekā Dinamo.