Memfisas Grizzlies ar 119:93 uzvar Hjūstonas Rockets un kļūst par NBA līderiem

Nacionālajā Basketbola asociācijā divu vadošo Rietumu konferences klubu mačā Memfisas Grizzlies ar 119:93 uzvarēja Hjūstonas Rockets un kļuva par NBA līderiem.

Memfisas FedEx Forum arēnā savā starpā tikās divas komandas ar deviņām uzvarām pirmajās desmit spēlēs – Memfisas Grizzlies un Hjūstonas Rockets. Laukuma saimniekiem vajadzēja maz laika, lai ieskrietos – Zaks Randolfs netrāpīja pirmo metienu, lietuvietis Donats Motejuns nobloķēja Toniju Alenu, bet Marks Gazols, Maiks Konlijs un Randolfs jau izvirzīja Grizzlies vadībā.

Pirmo ceturtdaļu Memfisa uzvarēja 34:18, otrajā palielināja pārsvaru līdz 23 punktiem un vienīgais, ko spēja Rockets, samazināt rezultāta starpību pēdējā ceturtdaļā. Uzvarētājiem septiņi basketbolisti guva 10 un vairāk punktus, bet rezultatīvākie bija Konlijs ar 19 un Kortnijs Lī ar 15 punktiem. Hjūstonas labā Trevors Ariza guva 16, Dvaits Hovards 15 punktus.