Maskavas Dinamo ar 2:3 zaudē Novokuzņeckas Metallurg, Daugaviņš asistē abos vārtus guvumos

Skaties Latvijas sieviešu basketbola izlases spēļu tiešraides!

Kaspars Daugaviņš divreiz asistēja saviem partneriem, tomēr Maskavas Dinamo pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 zaudēja Novokuzņeckas Metallurg.

Pēc Aleksandra Komaristija un Vadima Mitrjakova metieniem Novokuzņeckas Metallurg izvirzījās vadībā ar 2:0. Minūti pēc otro vārtu zaudējuma Kaspars Daugaviņš ieslidoja pretinieku zonā un atdeva piespēli uz kreiso iemetiena apli, no kura Andrejs Mironovs gar pašu vārtu stabu vienus vārtus atguva.

Pēdējās trešdaļas vidū Daugaviņš nolika ripu pa metienam Maksimam Pestuško, kurš ar metienu virs vārtsarga labā pleca izlīdzināja rezultātu.

Pēcspēles metienu sērijā Pestuško vēlreiz pārspēja Novokuzņeckas vārtsargu Rafaelu Hakimovu, bet uz vienu Dinamo precīzo izgājienu Metallurg atbildēja ar diviem – rezultatīvi bija Raians Stoa un Aleksandrs Komaristijs.