Maskavas Dinamo ar 2:3 zaudē Novokuzņeckas Metallurg, Daugaviņš asistē abos vārtus guvumos

Kaspars Daugaviņš divreiz asistēja saviem partneriem, tomēr Maskavas Dinamo pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 zaudēja Novokuzņeckas Metallurg.

Pēc Aleksandra Komaristija un Vadima Mitrjakova metieniem Novokuzņeckas Metallurg izvirzījās vadībā ar 2:0. Minūti pēc otro vārtu zaudējuma Kaspars Daugaviņš ieslidoja pretinieku zonā un atdeva piespēli uz kreiso iemetiena apli, no kura Andrejs Mironovs gar pašu vārtu stabu vienus vārtus atguva.

Pēdējās trešdaļas vidū Daugaviņš nolika ripu pa metienam Maksimam Pestuško, kurš ar metienu virs vārtsarga labā pleca izlīdzināja rezultātu.

Pēcspēles metienu sērijā Pestuško vēlreiz pārspēja Novokuzņeckas vārtsargu Rafaelu Hakimovu, bet uz vienu Dinamo precīzo izgājienu Metallurg atbildēja ar diviem – rezultatīvi bija Raians Stoa un Aleksandrs Komaristijs.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.