Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš met ripas vārtos Maskavas ”Dinamo” uzvarā

Maskavas ”Dinamo” uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš katrs pa reizei pārspēja Čeļabinskas ”Traktor” vārtsargu Vladislavu Fokinu un Harija Vītoliņa trenētais ”Dinamo” izcīnīja uzvaru 4:1.

Abiem Latvijas hokejiestiem vārtu guvumos asistēja Konstantīns Volkovs. Otrā perioda 7.minūtē Mārtiņš Karsums bija īstajā laikā īstajā vietā, pēc Volkova metiena atsisto ripu iemetot praktiski tukšos vārtos. Pēdējā trešdaļā Volkova metiens atsitās pret apmali aiz vārtiem, un šoreiz Kaspars Daugaviņš no asa leņķa pārspēja Fokinu, gūstot ”Dinamo” ceturtos vārtus. Maskaviešu vārtsargam Aleksandram Jerjomenko līdz sausai spēlei pietrūka nieka tiesa – Staņislava Čistova mestā ripa pēc rikošeta ielidoja ”Dinamo” vārtos 15 sekundes līdz spēles beigām.