Martins Dukurs uzvar Īglsā un nodrošina sesto uzvaru Pasaules kausa kopvērtējumā

0 komentāri

Latviešu skeletonists Martins Dukurs sestdien Īglsas trasē Austrijā uzvarēja Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējā, septītā, posma sacensībās, priekšlaicīgi sev nodrošinot sesto panākumu pēc kārtas arī sezonas kopvērtējumā.

M. Dukurs ar sešiem iegūtiem Pasaules kausiem kļuvis par panākumiem bagātāko skeletonistu vēsturē. Iepriekš piecas reizes Pasaules kausu bija ieguvis arī austrietis Kristians Auers. Šosezon latvietis uzvarējis sešos no septiņiem aizvadītajiem posmiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

M. Dukurs pirmo braucienu veica 52,67 sekundēs, kas ļāva būt līderim un par 0,33 sekundēm apsteigt Soču olimpisko spēļu čempionu Aleksandru Tretjakovu no Krievijas. Vēl par 0,03 sekundēm atpalika cits krievs Ņikita Tregubovs. Pirmajā braucienā M. Dukurs uzrādīja trešo labāko starta laiku.

Otrajā braucienā latvietis ar laiku 52,85 sekundes atkal bija ātrākais un startā vēlreiz tika pie trešā labākā laika, kas summā ļāva apsteigt Tratjakovu par 0,45 sekundēm. Trešais palika Tregubovs, kurš M. Dukuram zaudēja 0,74 sekundes.

Tikmēr Tomass Dukurs pēc pirmā brauciena atradās dalītā septītajā vietā, savam brālim zaudējot 0,86 sekundes. No labāko trijnieka viņš atpalika par 0,50 sekundēm. Ieņemto septīto vietu latvietis dalīja ar vēl diviem sportistiem, bet viņa starta laiks, vērtējot labākos desmit braucējus, bija sliktākais.

Otrajā braucienā T. Dukurs uzrādīja dalītu devīto laiku un summā ieņēma astoto vietu 1,51 sekundi aiz sava brāļa. Starp pirmā desmitnieka sportistiem viņam bija otrais sliktākais starta laiks.

T. Dukurs ārpus labāko trijnieka palicis otro reizi šosezon. Sagaidāms, ka viņš trešo sezonu pēc kārtas noslēgs kopvērtējuma otrajā vietā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas