Martinam Dukuram trešais pasaules čempiona tituls!

0 komentāri

Latvijas labākais skeletonists Martins Dukurs piektdien Vācijas trasē Vinterbergā trešo reizi karjerā kļuva par pasaules čempionu. Iepriekš M.Dukurs par pasaules čempionu bija kļuvis 2011. un 2012.gadā.

Tikmēr pie pasaules čempionāta bronzas godalgas ticis vēl viens latviešu skeletonists Tomass Dukurs, pie medaļas šāda līmeņa sacensībās tiekot pirmo reizi karjerā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

M.Dukurs bija līderis jau pēc ceturtdien veiktajiem pirmajiem diviem braucieniem, bet piektdien trešajā braucienā viņam izdevās savu vadību nostiprināt, trasi veicot 55,51 sekundē, kas ir jauns tās rekords. Šāds veikums ļāva palielināt pārsvaru pār otrajā vietā esoši krievu Aleksandru Tretjakovu līdz 0,45 sekundēm.

Noslēdzošo – ceturto – braucienu M.Dukurs vēlreiz veica bez lielām kļūdām, Tretjakovu summā apsteidzot par 0,69 sekundes. Zīmīgi, ka tādejādi latvietim izdevies revanšēties par pērn Soču olimpiskajās spēlēs piedzīvoto, kad Tretjakovs bija pirmais, bet viņš – otrais.

Savukārt T.Dukurs piektdien trešo un ceturto braucienu veica diezgan veiksmīgi, taču nespēja iesaistīties cīņā par pasaules vicečempiona godu, no Tretjakova summā atpaliekot par 0,83 sekundes.

Ceturto vietu tikmēr izcīnīja krievs Ņikita Tregubovs, kurš no pirmā trijnieka atpalika par 0,64 sekundes, bet piektais bija vācietis Aksels Jungks.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas