Marks Markess Malaizijā uzvar 12 reizi sezonā un atkārto Mika Dūena rekordu

0 komentāri

Pasaules čempionātā motošosejā divkārtējais pasaules čempions MotoGP klasē Marks Markess bija ātrākais Malaizijas GP, izcīnot 12 uzvaru šosezon un atkārtojot Mika Dūena rekordu.

Pasaules čempionāta 17.posmā divkārtējais pasaules čempions MotoGP klasē Marks Markess revanšējās par neveiksmi iepriekšējā posmā Austrālijā un izcīnīja 12 uzvaru šosezon. Finišā Markess apsteidza Yamaha rūpnīcas komandas braucējus Valentino Rosi un Horhi Lorenco.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Honda braucējs Marks Markess atkāroja pieckārtējā 500cm³ klases čempiona austrālieša Mika Dūena rekordu, kurš 1997.gadā arī izcīnīja 12 uzvaras vienas sezonas laikā. Toreiz čempionāta kalendārā bija 15 posmu.

Moto2 klasē, finišējot trešajā vietā, savu pirmo pasaules čempiona titulu izcīnīja spānis Tito Rabats. Marc VDS Racing Team komandas braucējs šosezon 10 reizes bija ātrākais kvalifikācijā un izcīnīja 7 uzvaras. Malaizijā uzvaru izcīnīja Marks Vinjaless, bet uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Rabata komandas biedrs Mika Kalio.

Moto3 klasē ātrākais bija Efrens Vaskess, bet galvenie titula pretendenti Alekss Markess un Džeks Millers finišēja attiecīgi piektajā un otrajā vietā. Pirms pēdējā posma A. Markesam tagad ir 262, Milleram 251 punkts. MotoGP sezona noslēgsies ar Valensijas Grand Prix 9. novembrī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas