Māris Rozentāls: Puče pie Overtime TV galda tenisu spēlē bez kļūdām

0 komentāri

TV6 3.februāra raidījumā Overtime TV viesojās daudzkārtējais Latvijas čempions tenisā, Viasat Sport Baltic tenisa komentētājs Māris Rozentāls. Armandu Puči, Valdi Valteru un Gunti visvairāk interesēja Ernesta Gulbja sniegums Austrālijā un prognozi, kurš varētu būt nākošais Džokovičs.

Overtime TV eksperti izpētīja arī jauno Babolat tenisa raketi ar iebūvētiem sensoriem, kas tenisistiem ļaus pēc treniņa vai spēles analizēt precīzu informāciju par saviem sitieniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turklāt, kā izrādījās, Māris Rozentāls ar Valdi Valteru astoņdesmitajos gados RVR komandā kopā spēlējis hokeju Rīgas čempionātā, kur labākais aizsargs bijis Andra Biedriņa tēvs Aivars Biedriņš!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas