Manchester United izbraukumā spēlē neizšķirti 1:1 ar Aston Villa

Anglijas titulētākais futbola klubs Manchester United Premjerlīgas 17.kārtas izbraukuma mačā sestdien spēlēja neizšķirti 1:1 ar ar Birmingemas Aston Villa futbolistiem.

18.minūtē pēc tāla soda sitiena Aston Villa un Beļģijas izlases uzbrucējs Kristians Benteke soda laukumā uztvēra bumbu, nomānija United aizsargu Džoniju Evansu un ar kreiso kāju precīzi sita gar pašu tālo vārtu stabu – 1:0 Villa labā.

53.minūtē pa kreiso malu izrāvās United pussargs Ešlijs Jangs, un pēc viņa centrējuma augstāk par visiem uzlēca kolumbietis Falkao, ar galvu sitot bumbu Breda Guzana vārtos – 1:1.

65.minūtē pēc pārkāpuma pret Ešliju Jangu, Geibriels Agbonlahors saņēma sarkano kartīti, tomēr arī 10 vīru sastāvā Aston Villa neizšķirtu nosargāja.