Manchester United Anglijas kausā uzvar Anglijas pirmos čempionus Preston North End

Titulētākais Anglijas futbola klubs Manchester United pirmdien grūtā cīņā nodrošināja vietu Anglijas kausa ceturtdaļfinālā, kurā tiksies ar Londonas Arsenal komandu. Abu komandu kontā ir rekordliels Anglijas kausa titulu skaits – katrai ir 11 uzvaras.

Astotdaļfinālā Manchester United ar rezultātu 3:1 izbraukumā pieveica Anglijas trešās spēcīgākās līgas – League One – vienību Prestonas North End, iekļūstot turnīra nākamajā kārtā.

Prestonas komanda izvirzījās vadībā otrā puslaika otrajā minūtē, tomēr neilgi pēc tam premjerlīgas futbolisti ar trim gūtajiem vārtiem nodrošināja savas komandas uzvaru. Zīmīgi, ka vienus no vārtiem United guva Veins Rūnijs, un tie bija viņa septītie vārti pēdējos astoņos FA kausa mačos, kā arī pirmais viņa izpildītais 11 metru soda sitiens kopš 2005. gada fināla.

“Mēs parādījām neticamu komandas garu. Mainījām spēles taktiku, kas, manuprāt, arī bija pareizais risinājums. Kad guvām vārtus, pēc manām domām, nedaudz palaimējās, bet gala rezultāts ir labs,” pēc cīņas apmierinātību pauda United galvenais treneris nīderlandietis Luijs van Gāls.

Iepriekšējo reizi Manchester United kādai zemākas līgas komandai Anglijas kausā zaudēja pirms 31 gada, kad Rona Atkinsona vadībā ar 0:2 piekāpās Bournemouth vienībai.