Manchester City neizšķirts pret Everton, Chelsea atkal vieni līderu godā

Pēc pašreizējo čempionu Manchester City neizšķirta 1:1 pret Everton, Anglijas Premjerlīgas kopvērtējuma vienvadībā sestdien izvirzījās Londonas Chelsea futbolisti, kas ar 2:0 uzvarēja Newcastle.

Chelsea un Newcastle mača rezultātu divas minūtes līdz pirmā puslaika beigām atklāja brazīlietis Oskars, bet 59.minūtē kārtējos vārtus guva rezultatīvais Djegu Košta, tādejādi iesitot jau savus 15.vārtus šīs sezonas Premjerlīgas turnīrā. Līdz šim vēl nevienam Londonas kluba futbolistam nebija izdevies raidīt pretinieku vārtos tik daudz bumbu 21 aizvadīta Premjerlīgas mača laikā.

Chelsea kļuvis par pirmo Premjerlīgas klubu kopš 1994./1995.gada sezonas, kas šī turnīra ietvaros katrā no pirmajām desmit spēlēm savā laukumā guvis vismaz divus vārtus.

Savukārt sestdien punktus zaudējusi Manchester City vienība, kas izbraukumā nospēlēja 1:1 ar Liverpūles Everton.

Cīņas rezultātu 74.minūtē atklāja Mančestras kluba brazīlietis Fernandinju, bet tikai četras minūtes vēlāk skotu uzbrucējs Stīvens Neismits panāca izlīdzinājumu.

Sestdien nezaudēto spēļu sēriju līdz pieciem mačiem pagarināja Liverpool, kas izbraukumā ar 1:0 pārspēja Sunderland futbolistus. Vienīgos vārtus jau astotajā minūtē guva serbu pussargs Lazars Markovičs.

Liverpūles klubs jau divus izbraukuma mačus pēc kārtas uzvarējis ar rezultātu 1:0, kas šai vienībai gadās pirmo reizi kopš 1976.gada.

Savukārt negaidītu zaudējumu cietusi Totenhemas Hotspur, kas izbraukumā ar 1:2 piekāpās Londonas Crystal Palace.

Anglijas premjerlīgas kopvērtējumā Chelsea rēķinā tagad ir 49 punkti 21 mačā, bet par diviem punktiem atpaliek Manchester City. Savukārt Mančestras United, kam spēle rezervē, ir trešie ar 37 punktiem, bet ceturto vietu ar 36 punktiem ieņem Southampton. Tikmēr pirmo piecinieku noslēdz Hotspur, kam ir 34 punkti.