Malkina divi gūtie vārti ļauj Pitsburgas Penguins uzvarēt Bostonas Bruins

Nacionālās Hokeja līgas spēlē Pitsburgas Penguins uzbrucējs Jevgeņijs Malkins trešajā periodā izlīdzināja rezultātu un pagarinājumā guva uzvaras vārtus, ļaujot viņa komandai ar 3:2 pārspēt Bostonas Bruins.

Pēc Sidnija Krosbija gūtajiem vārtiem pirmajā trešdaļā Bostonas Bruins hokejisti Milans Lučičs un Džo Morovs otrajā periodā izvirzīja vadībā laukuma saimniekus.

Uzvaru “pingvīniem” nokārtoja Kriss Letangs, Sidnijs Krosbijs un Jevgeņijs Malkins. Vispirms Krievijas izlases uzbrucējs Malkins pēc Krosbija piespēles Tūku Rasku pārspēja vairākumā, panākot 2:2. Un arī pagarinājumā Krosbijs atdeva teicamu piespēli Malkinam, kurš guva savus desmitos vārtus šosezon. Kriss Letangs un Sidnijs Krosbijs piedalījās visos trijos “pingvīnu” vārtu guvumos.